Objednávka kurzu Canva

"E-book je koncipovaný prehľadne, sú tam podrobné informácie a veľmi mi vyhovuje, že sú tam klikateľné videá, kde je to krásne a podrobne popísané. Ozaj som nadšená, veľmi mi pomohol. Veľmi oceňujem zoznam videí na konci, kde je to prehľadné a môžem sa kedykoľvek vrátiť k tomu čo práve potrebujem. Fakt skvelý nápad."
Diana Porubčanová
Autorka projektu Rodinná lekárka
"Predtým som sa s Canvou veľmi trápila a veľa mojich pokusov bolo frustrujúcich. Vďaka kurzu a eBooku som sa naučila veľa skvelých tipov a tvorba postov v Canve mi zrazu ide akosi sama. Maťkine návody a inštruktážne videá sú super zrozumiteľné a krásne na seba nadväzujú, takže moja vlastná tvorba ide ľahko. Ak aj niečo zabudnem, alebo si nie som istá, vždy si viem rýchlo nájsť potrebné video, ktoré ma navedie, lebo Maťa myslela aj na nás, ktorí sme leniví a nechce sa nám listovať v eBooku, a zhrnula všetky videá ešte raz na konci. Ďakujem, veľmi mi to pomohlo a teším sa na ďalší kurz."
Petra Kaniaková
autorka projektu Nasleduj iskru

Potrebujete pomôcť s objednávkou?

Napíšte mi e-mail na martina@zapisnikcestovatela.sk alebo ma kontaktujte prostrednístvom správy na Facebooku alebo Instagramu.

Kontakt / Ochrana osobných údajov / Obchodné podmienky