OBJAV, AKO UROBIŤ Z TOHTO ROKU SVOJ PRELOMOVÝ ROK VYTVORENÍM VLASTNÉHO PLÁNU TVOJEJ ONLINE HRY KROK ZA KROKOM

…a maj to všetko pripravené tak, aby tento rok bol najlepším rokom tvojho života!

JE NAČASE DAŤ ZBOHOM HODINÁM ZA POČÍTAČOM A BEZCIEĽNÉMU SCROLLOVANIU NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH BEZ VÝSLEDKOV. JE NAČASE DAŤ TVOJÍM PREDSTAVÁM O ONLINE PODNIKANÍ REÁLNU FORMU.

Nový rok nám prináša novú príležitosť na rast. Nové ciele, sny, ambície a šance dokázať, že na to máme.
Takže mať plán bude základ.
Chceš mať v roku 2023 tú najlepšiu šancu na prekonanie svojich cieľov? Chceš, aby tvoja osobná značka alebo firma mohla konečne prosperovať?
… webinár a praktického sprievodcu Plán hry  si rozhodne nemôžeš nechať ujsť !

87 % ľudí nedosiahne ciele, ktoré si stanovili na nový rok...

Stanoviť si cieľ bez plánu je len želanie!!!

Možno ťa už nebaví hovoriť „tento rok bude mojím rokom!“ možno „Nový rok, nové ja!“

Možno potrebuješ zmeniť, upraviť a pridať do svojej každodennej rutiny niečo, aby si zmenila smer svojho podnikania.

1.V skutočnosti ti stačí len MYŠLIENKA, ŽE CHCEM NIEČO ZMENIŤ.

2. Druhým krokom je rozhodnutie UROBIŤ TO.

3. Tretí krok je POVEDAŤ O SVOJICH PLÁNOCH NIEKOMU, KTO ŤA PODPORÍ.

4. Štvrtým krokom je VYTVORENIE PLÁNU.

5. Piaty krok je PREVZIAŤ ZODPOVEDNOSŤ ZA PLNENIE PLÁNU.

Ale čo ak uveríš tomu, že to nezvládneš?

Čo ak sa ukáže, že plán, ktorý vytvoríš, nefunguje? Nebude to pre teba strata času robiť niečo čo nemá výsledky?

Máš pochybnosti, kto za  teba prevezme zodpovednosť? TY SAMA!

Chcem ti v tom plánovaní pomôcť….

Spolu si vytvoríme akčný plán tvojho podnikania, navrhneš si plán uverejňovania postov, ktorý ťa nadchne, vybuduješ si nové návyky a dosiahneš svoje ciele!

Je na čase povedať si:

TENTO ROK BUDE MôJ ROK !!!

PREDSTAVUJEM TI PRAKTICKÉHO SPRIEVODCU TVOJIMI PLÁNMI A SNAMI:

PLÁN HRY.

Plán hry v hodnote viac ako 99 € stojí LEN 27 €

Nemáš v hlave nápady, čo by si dávala na sociálne siete? Zaberá ti to kopu času a nevidíš výsledky? Bojíš sa investovať do reklamy, lebo to veľa stojí? Je načase niečo zmeniť. Nenechaj svoje myšlienky a podnikateľské sny zapadnúť prachom len kvôli tomu, že nemáš svoj „PLÁN HRY“.

Možno to chceš „len skúsiť“ či to vyjde. Možno tajne dúfaš, že by si tvoj výrobok, službu či príležitosť predsa len mohol niekto kúpiť a dozvedieť sa o nej viac. Možno existuje jedna osôbka, ktorej by si dokázala pomôcť. 

Bez plánovania, akcie a analýzy nezistíš či tvoje myšlienky a sny majú potenciál. A ja verím, že majú. ♥ Inak by si nečítala túto stránku.

Možno máš len naozaj tajné sny o tom, ako budeš online podnikať a tvoriť si pasívny príjem. Nesľubujem ti žiadne vzdušné zámky, ani milióny za pár dní.

Dám ti jasné kroky a systém k dosiahnutiu tvojich snov v online podnikaní a to s ušetrenými stovkami eur na marketingové služby.

Tento praktický sprievodca je vytvorený pre všetkých, ktorí tvoria obsah na sociálne siete. Pre tvorcov online kurzov či e-bookov, začínajúcich poradcov, trénerov či koučov vo všetkých oblastiach podnikania, pre handmade tvorcov a EŠTE OMNOHO VIAC.

write, notes, ball of paper

Nájdeš sa v tom?

Denne sa pohrávaš s myšlienkou, že by si mohla vytvoriť online či offline produkt alebo službu. Možno chceš ľuďom ponúknuť príležitosť spolupráce s tebou cez koučingy alebo mentoringy, ale brzdia ťa myšlienky, že potrebuješ stovky eur na platenú reklamu a správu sociálnych sietí, lebo si s tým sama nevieš poradiť?

Skúšaš každý deň nájsť niečo kde by si bez nákladov rozbehla svoje podnikanie, ale máš v tom stále väčší chaos a nevieš aké by bolo pre teba najlepšie riešenie? Skúšala si už pridávať posty na siete, ale nikto ti ich nelajkoval ani nekomentoval?

Máš doma v šuplíku vytvorený super e-book či kurz, ktorý by pomohol stovkám ďalších ľudí, ale brzdia ťa platené programy, web-stránky, platobné brány, e-mailingové databázy či fakturačné systémy? Máš doma kopu svojich handmade výtvorov, ale nik ich od teba nekupuje?

Scrolluješ sociálne siete a ide ti na nervy, že tamtá sa zase chváli, že ide na poštu so svojimi výrobkami aj keď sú 100 x škaredšie ako tvoje? Rozčuľuje ťa, že tvoja konkurencia má viac koučingov ako ty, aj keď ty máš doma na stene 50 certifikátov a omnoho lepšiu kvalifikáciu?

Čo keby si to dnes zmenila? A namiesto toho by si sa...

A zabezpečila si tak zdroj tvojej časovej a finančnej slobody. Ktorý nezarába občas, ale stále, pravidelne a hlavne spoľahlivo.

A to všetko len preto, že si sa rozhodla, že si zaslúžiš podnikanie, ktoré nielen, že pokryje tvoje náklady ale stane sa aj zdrojom pasívneho príjmu a tvojej finančnej aj časovej slobody. 

Už žiadne limity a bloky typu to je drahé, nemôžem si to dovoliť, a preto nemôžem podnikať. Nauč sa  naopak systémy, ktoré pracujú pre teba a sú tu pre teba 24/7 bez platenia. Koniec dňom keď si dávala veľa peňazí za reklamy, služby, aplikácie a softvéry, ktoré si reálne nikdy nevyužila a nepriniesli ti žiadny zisk.

Koniec výmene času za peniaze. Koniec obetovaniu rodinu na úkor peňazí či plánovaniu postov na sociálne siete. Tvoje podnikanie ti dokáže zarábať aj keď dovolenkuješ na pláži, si s deťmi v bazéne aj keď ležiš v saune a máš vypnuté všetky siete. 

Predstav si, ako sa budeš cítiš, keď....

Praktický sprievodca Plán hry pre takých ako si ty ♥. 

Pre koho je Plán hry?

Čo všetko ťa v rámci Plánu hry čaká?

Pre koho je určený tento kurz?

Teraz si na rade ty! Si pripravená zarábať aj keď spíš?

Kto ťa bude sprevádzať Plánom hry?

Ahoj,

volám sa Martina Janíková. Som biznis koučka a mentorka pre začínajúce podnikateľky, ktorým pomáham podnika v súlade s ich srdcom a energiou.

Už je tomu viac ako 5 rokov, čo som začala podnikať. So svojim pôvodným podnikaním som však skončila a začala som si plniť svoje sny o časovej a finančnej slobode. Najskôr prostredníctvom písania cestovateľského blogu a neskôr som sa rozhodla opäť vrátiť k tomu čo som vyštudovala a aj pomocou sociálnych sietí pomáhať iným rásť. A zároveň žiť ich sny.

Do môjho života , aj vďaka Instagramu, prišli úžasní ľudia, ktorí mi otvorili zase ďalšie dvere, bližšie k môjmu snu. Potom prišiel nápad, že si urobím kurz kouča a môj život nabral úplne iný rozmer.

Sama viem, aké ťažké je získať si sledovateľov a hlavne ich premeniť na klientov a popri tom plánovať čas s rodinou, čas pre mňa a samozrejme plánovať obsah na sociálne site. Do praktického sprievodcu Plán hry 2023 som zhrnula všetko čo som sa na mojej ceste naučila. Preto verím, že moje skúsenosti pomôžu ďalším ľuďom.

Referencie od absolventov mojich programov

Maťka je odborník na všetko online... Prešli sme spolu ako nastaviť automatizované e-maily mojim klientom. Ušetrila som asi 200 € za platené služby tohto typu.
Lucia Cmarová
učiteľka z iného cesta
Kurz 4S - skvelý svet sociálnych sietí je úžasným uľahčením prenikania do sociálnych sietí. Na začiatku môjho podnikania mi to prišlo veľmi zahlcujúce, ale tento kurz a informácie, ktoré v ňom sú mi to výrazne uľahčujú a pomáhajú mi prenikať do tejto vedy. 🙂 Lebo pre mňa to je celá veda. 🙂 Páči sa mi ako prehľadne, jednoducho a jasne je kurz spracovaný. A dokonca ma aj motivoval, konečne si sadnúť a vytvoriť si komunikačný plán, s ktorým prokrastinujem už dlhšiu dobu. Ďakujem a kurz odporúčam každému, nielen koučom, ktorí chcú preniknúť do sveta sociálnych sietí.
Katarína Ožvoldová
koučka
Petra Trnková
Podnikaní pro ženy
V kurze sa mi páčilo, ako je plynule prepletená teória s praxou. Je to i vďaka prepájaniu textov a videí. Takže či už radšej čítate alebo pozeráte videá, každý si príde na svoje. Martina vám svojim príjemným hlasom jasne a zrozumiteľne všetko vysvetlí.
Zuzana Petruľáková
www.spokojnamamina.sk

Posledná otázka, ktorá ťa asi zaujíma najviac je tohto praktického sprievodcu Plán hry

Plán hry v hodnote viac ako 99 € stojí LEN 27 €

Ak ťa táto možnosť zaujala napíš mi správu tu a dohodneme si strategický call, kde ti vysvetlím všetky podmienky spolupráce.

CENA PLÁNU HRY

27 €

namiesto 99 €

Začínaš hneď po uhradní objednávky, keď ti prídu do tvojej e-mailovej schránky všetky plánovače a odkaz na webinár, kde zhrnieme tvoje otázky a zároveň ti dám ďalšie tipy ako si najplánovať tvoj výnimočný rok.