Referencie

Kurz 4S - skvelý svet sociálnych sietí je úžasným uľahčením prenikania do sociálnych sietí. Na začiatku môjho podnikania mi to prišlo veľmi zahlcujúce, ale tento kurz a informácie, ktoré v ňom sú mi to výrazne uľahčujú a pomáhajú mi prenikať do tejto vedy. 🙂 Lebo pre mňa to je celá veda. 🙂 Páči sa mi ako prehľadne, jednoducho a jasne je kurz spracovaný. A dokonca ma aj motivoval, konečne si sadnúť a vytvoriť si komunikačný plán, s ktorým prokrastinujem už dlhšiu dobu. Ďakujem a kurz odporúčam každému, nielen koučom, ktorí chcú preniknúť do sveta sociálnych sietí.
Katarína Ožvoldová
koučka
Referencia: Kurz 4S
Mám rada jednoduchosť, takže tento minikurz bol presne podľa môjho gusta. Výstižné, jednoducho vysvetlené bez zbytočne zdĺhavých a nepotrebných informácií. Kurz ma nabudil až tak, že na druhý deň, som už uverejňovala svoje prvé reel. Odporúčam každému, kto začína s tvorbou reels a nevie, čo je prvý krok. K tvorbe reels má Martina jednu inšpirujúcu radu: "Aj nedokonalé niečo, je lepšie ako dokanalé nič."
Mária Fröhlich
Kouč, Lektor
Referencia: Tvorím reels
"Ebook je koncipovaný prehľadne, sú tam podrobné inforácie a veľmi mi vyhovuje, že sú tam klikateľné videá, kde je to krásne a podrobne popísané. Ozaj som nadšená, veľmi mi pomohol. Veľmi oceňujem video zoznam na konci, kde je to prehľadné a môžem sa kedykoľvek vrátiť k tomu videu, ktoré práve potrebujem. Fakt skvelý nápad!"
Diana Porubčanová
Autorka projektu Rodinná lekárka
Referencia: Canva pre začiatočníkov
"Predtým som sa s Canvou veľmi trápila a veľa mojich pokusov bolo frustrujúcich. Vďaka kurzu a eBooku som sa naučila veľa skvelých tipov a tvorba postov v Canve mi zrazu ide akosi sama. Maťkine návody a inštruktážne videá sú super zrozumiteľné a krásne na seba nadväzujú, takže moja vlastná tvorba ide ľahko. Ak aj niečo zabudnem, alebo si nie som istá, vždy si viem rýchlo nájsť potrebné video, ktoré ma navedie, lebo Maťa myslela aj na nás, ktorí sme leniví a nechce sa nám listovať v eBooku, a zhrnula všetky videá ešte raz na konci. Ďakujem, veľmi mi to pomohlo a teším sa na ďalší kurz."
Petra Kaniaková
autorka projektu Nasleduj iskru
Referencia: Canva pre začiatočníkov
Kurz som zhltla doslova na jeden dych, určite do hodiny som ho prečítala a pozorne sledovala videá pekne jedno za druhým, kde je všetko, naozaj všetko podrobne ukázané, povedané. Minikurz je: pekný pre oko, ľahký na čítanie, rozčlenený – videá sú krátke, vždy k danej akcii, čím sa ľahšie dostanete k bodu, ktorý potrebujete, názorný, praktický Svoju prvú reels som spravila hneď dnes ráno bez minikurzu, iba z toho, čo som si zapamätala.
Martina Gajdošová
životná a vzťahová koučka, systemické konštelácie
Referencia: Tvorím reels

Referencia na koučingové sedenie

Video referencia na kurz Tvorím reels
Petra Trnková
Podnikaní pro ženy
Referencia: Kurz 4S
V kurze sa mi páčilo, ako je plynule prepletená teória s praxou. Je to i vďaka prepájaniu textov a videí. Takže či už radšej čítate alebo pozeráte videá, každý si príde na svoje. Martina vám svojim príjemným hlasom jasne a zrozumiteľne všetko
Zuzana Petruľáková
www.spokojnamamina.sk
Referencia: Kurz 4S