Dokážu farby ovplyvniť naše podnikanie?

E-book plný tipov a trikov na použitie farieb na identifikáciu tvojho brandu. Ak si podnikateľka, ktorá chce zaujať na sociálnych sieťach a budovať si svoj brand, tento eBook ti pomôže vytvoriť posty, propagačné materiály a projekty, ktoré presne vystihujú tvoje podnikanie. Vďaka praktickým tipom na farby, kombinácie fontov a kódy farieb v Canve si budeš vedieť vybrať vhodné brandové farby, ktoré ťa odlišia od ostatných. Stiahni si teraz eBook „Ako ovplyvňujú farby podnikanie“ a začni stavať svoj brand už dnes!

Kliknutím na tlačidlo „Stiahnuť“ súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (Kormi, s.r.o., Banská Bystrica, IČO: 51 276 534) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislavíty. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným na odoslanie eBooku a ďalších e-mailov odomňa, ktoré sa budú týkať súvisiacich tém z oblasti podnikania a motivácie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maily.

Ahoj, volám sa Maťa a v mojom podnikaní som riešila niečo podobné!

Neustále som špekulovala nad tým, akú farbu si zvoliť ako moju brandovú. Aká ma bude vystihovať a aká by sa hodila k tomu, aby som bola dôveryhodná a podobne.

Keďže ma to samú zaujímalo, začala som študovať a skúšať rôzne variácie najmä v Canve, ktorá je mojou srdcovkou.

Zvolila som si moje brandové farby a keď som si prečítala ich význam v súvislosti s podnikaním, tak som vedela, že som trafila do čierneho ako sa vraví.

Tieto informácie teraz ponúkam ZDARMA aj tebe. Verím, že ti pomôžu zorientovať sa vo svete farieb.

Súčasťou eBooku je aj 25 tipov na konkrétne farebné a fontové kombinácie v nástroji Canva, ktoré ti pomôžu vytvoriť vizuálne atraktívne a účinné grafické prvky pre tvoje podnikanie. Nájdeš tam aj praktický návod na to zistiť či tvoja farebná kombinácia bude ladiť v tvojich postoch.

Do eBooku spm zahrnula videonávod, v ktorom je praktická ukážka ako si môžeš overiť či farba pozadia bude vhodná napr. pre danú farbu fontov. Verím, že ti aj tento návod pomôže k tvojmu úspechu.

Tento eBook je určený pre každého, kto sa chce dozvedieť viac o farbách a ich využití v podnikaní. Stačí kliknúť na tlačidlo „Stiahnuť“ a eBook bude tvoj.

Teším sa na to, ako ti  eBook pomôže vylepšiť tvoje podnikanie pomocou farieb!