Koučing a mentoring

Aký je rozdiel medzi koučingom a metoringom so mnou? 

Vopred vás upozorním, že ak chcete makať na svojich snoch a čakáte zázrak na počkanie, tak to sa tu neudeje. Najskôr to musíte samy chcieť. Až potom sa budú diať zázraky. A nebude to ani bez práce. Minimálne zapracujete na vašom myslení a nastavíte sa na úspech. Pomôžem vám nájsť všetky odpovede na vaše otázky. V tomto sa koučing odlišuje od klasickej terapie či mentoringu. 

Koučing je skvelý v tom, že vás naučí byť zodpovedný sám za seba. Už sa viac nebudete vyhovárať na všetkých naokolo, lebo zistíte, že všetky odpovede máte schované v sebe. Nedám vám do ruky univerzálny návod podľa, ktorého sa budete riadiť. Ale získate nájstroj, ktorý vám pomôže objaviť váš potenciál, ktorý máte ukrytý v sebe. 

Ako kouč vám pomôžem získať potrebnú motiváciu a a inšpiráciu na dosiahnutie toho vášho vysnívaného života. Ak čítate tieto riadky, tak vám gratulujem. Už teraz ste urobili maličký krôčik k úspechu. Koučing nie je pre každého. Je pre tých, ktorí chcú rásť. 

V prípade, že potrebujete okamžité tipy a triky a viac vám vyhovuje forma mentoringu, využite nejaký z mojich mentoringových programov a kurzov. 

Neviete ako sa ďalej pohnúť vo svojom živote či podnikaní? Hľadáte stratené prečo? Hľadáte praktické tipy , ktoré pomáhajú mne?

Ak ste aspoň na jednu z týchto otázok odpovedali, že „Ánooo, toto potrebujem“, tak ste na správnom mieste. Objednajte sa na skúšobné sedenie.

Pomôžem vám na vašej ceste za úspechom.

Stačí sa objednať na 30 min. konzultáciu zdarma a spolu prídeme na to ako vieme ďalej pracovať na vašich snoch. Na tomto stretnutí vám poviem aké sú možnosti spolupráce so mnou a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Zaži koučing so mnou

Koučing je pre každého, kto chce ísť z bodu A do bodu B. Kouč verí vo váš úspech, vychádza z predpokladov, že potenciál je ukrytý v každom z nás. Naplno sa však dokáže prejaviť až vo chvíli, keď to samy chceme a vezmeme život do vlastných rúk a nehľadáme výhovorky, prečo sa to nedá.

Zmena je život

Máte neľahké obdobie, ktoré vám bráni myslieť na lepšie zajtrajšky? Ste neustále akoby zavretí medzi štyrmi stenami a neviete ako preč z tejto situácie? Máte pocit, že váš celý svet sa točí len okolo domácnosti a vy chcete dosiahnuť viac než „len“ byť mamou? Máte pocit, že vám nerozumie váš manžel ani najlepšia kamarátka?

Je čas na zmenu. Pomôžem vám zmeniť pohľad na celú situáciu. Spolu nájdeme hnací motor, ktorý vás naštartuje k zmene. Objavíme spolu vaše skryté schopnosti. Vykročte z blúdneho kruhu ešte dnes. Nie zajtra. Nie v pondelok. Nie prvého ďalšieho mesiaca. Dnes. Urobte ten krok ešte dnes a objednajte sa na úvodné zoznamovacie sedenie.

summer, travel, vacation
young, people, woman

Kariérny a pracovný koučing

Dostali ste sa do slepej uličky? Túžite po zmene ale neviete ako vykročiť do neznáma? Stratili ste prácu a potrebujete znovu získať sebadôveru a nakopnúť sa pri hľadaní inej práce?

Túžite po povýšení alebo zmene pracovnej pozície? Hľadáš prácu, ktorá ťa bude napĺňať a motivovať? 

Nebaví vás práca, ktorú vykonávate, ani kolektív, v ktorom pracujete? Chcete zmenu, ale chýba vám odvaha? Končí sa vám materská a vy sa nechcete vrátiť späť do starej práce?

Tak potom ste tu správne. Vyskúšajte kariérny koučing

Potrebujem viac sebavedomia

Neveríte si? Aj keď vás vaše telo ťahá, aby ste tancovali, vy radšej ostanete sedieť na stoličke? Maľujete v čase voľna, ale radšej všetky kresby rýchlo skryjete, aby ich nik nevidel? 

Chceli by ste svoje schopnosti a vedomosti rozvinúť naplno, ale vaše sebavedomie vám v tom bráni? Máte veľké sny a ciele, ale niečo vám bráni ísť ďalej za vašimi snami? Do cesty prichádza strach, že sa dokážete utopiť aj v kvapke vody?

Koučing vám dodá istotu, silnú motiváciu a podporí vašu kreativitu. podporí tvoju kreativitu.

female, beach, dance
people discussion, meeting, discussion

Skupinový koučing

Cítíte se často pod tlakom? Potrebujete pracovať s väčšou skupinou ľudí a viesť ich k efektívnosti, spolupráci a prehĺbiť pracovné vzťahy? Je pre vás ťažké vyjadriť svoj názor a zdieľať svoje obavy? Neviete ako komunikovať s vašim tímom, tak aby dosahoval lepšie výsledky?

Zoberte zodpovednosť do svojich rúk! A využi koučing na motiváciu ľudí okolo seba, urob zaujímavé aktivity počas teambuildingu a rozvíjaj kreativitu tímu. Pomáha to uvoľniť napätie v tíme a váš tím porastie ku hviezdam.

Cenník koučingových a mentoringových stretnutí

Ceny platia pre online koučingové a mentoringové stretnutia. Ceny sú konečné, a sú vrátane DPH. Koučovacie stretnutia sú vedené na základe Etického kódexu koučov, čo ma zaväzuje k maximálnej diskrétnosti. Ak nemáte záujem o balík stretnutí, môžete si zakúpiť aj hodinovú konzultáciu v cene 50 € vrátane DPH. Myslite však na to, že jedna hodina zázrak nespraví, ale môže vás naštartovať na vašu novú cestu.

Počas našich koučingových sedení vám budem klásť otázky, ktoré vám pomôžu dostať sa bližšie k vašim cieľom.

O ďalších detailoch si povieme na našom prvom spoločnom zoznamovacom rozhovore. Rezervuj si svoj termín ešte dnes. Nečakaj na zajtra.

3 stretnutia

Štartovací balíček, ktorý vám poskytne pohľad na koučing. Spoločne načneme pracovať na zmenách, ktoré vám pomôžu naštartovať sa.

Balíček 3 x 60 minút online stretnutí.

Cena: 144 € /cena za 1 stretnutie – 48 €/

5 stretnutí

Tento balíček je určený pre všetkých, ktorí už vedia čo poskytuje koučingové stretnutie. A sú naštartovaní na úspech.

Balíček 5 x 60 minút online stretnutí.

Cena: 225 € /cena za 1 stretnutie – 45 €/

8 stretnutí

Dovoľte si žiť život, o ktorom snívate. Tento balíček je určený na dlhodobú spoluprácu. Ak viete, že chcete od života viac ako byť len priemer tak tento balíček je práve pre vás.

Balíček 8 x 60 minút online stretnutí.

Cena: 367 € /cena za 1 stretnutie – 45,88 €/

Budem sa na vás tešiť či už na koučingovom alebo mentoringovom strenutí. Ako kouč verím, že odpovede na všetky otázky máte už v sebe. Pomôžem vám ich nájsť pomocou otvorenia nových dverí do vašej 13-tej komnaty.