Nevieš ako sa ďalej pohnúť vo svojom podnikaní? Hľadáš stratené prečo? Hľadáš praktické tipy, ktoré pomáhajú mne?

Ak si aspoň na jednu z týchto otázok odpovedala, „Ánooo, toto potrebujem“, tak si na správnom mieste. Zarezervuj si nezáväznú kontultáciu.

Pomôžem ti na tvojej ceste za úspechom.

Stačí sa objednať na 30 min. konzultáciu zdarma a spolu prídeme na to ako vieme ďalej pracovať na tvojich snoch. Na tomto stretnutí ti poviem aké sú možnosti spolupráce so mnou a dohodneme sa na ďalšom postupe.

JE NAČASE DAŤ ZBOHOM STRACHOM A SLOVÁM - MOŽNO ZAJTRA, MOŽNO V PONDELOK. JE NAČASE DAŤ TVOJÍM PREDSTAVÁM O ONLINE PODNIKANÍ REÁLNU FORMU.

Máš v hlave nápady, ale bojíš sa investovať do svojho podnikania, lebo máš v hlave bloky, že to veľa stojí? Je načase niečo zmeniť. Nenechaj svoje myšlienky a sny zapadnúť prachom. Možno to chceš „len skúsiť“ či to vyjde. Možno tajne dúfaš, že by si tvoj e-book či kurz predsa len mohol niekto kúpiť. Možno existuje jedna osôbka, ktorej by som dokázala pomôcť. Toto, ale nie je cesta. Bez akcie nezistíš či tvoje myšlienky a sny majú potenciál. A ja verím, že majú. Inak by si nečítala túto stránku.

Možno máš len naozaj tajné sny o tom ako budeš online podnikať a tvoriť si pasívny príjem. Nesľubujem ti žiadne vzdušné zámky ani milióny za pár dní.

Dám ti jasné kroky a systém k dosiahnutiu tvojich snov v online podnikaní a to s ušetrenými stovkami eur.

Tento kurz je vytvorený pre (budúcich) tvorcov online kurzov či e-bookov, začínajúcich poradcov, trénerov či koučov vo všetkých oblastiach podnikania a EŠTE OMNOHO VIAC.

write, notes, ball of paper

Nájdeš sa v tom?

Denne sa pohrávaš s myšlienkou, že by si mohla vytvoriť online produkt, ale brzdia ťa myšlienky, že potrebuješ stovky eur na platené programy a správu sociálnych sietí.

Skúšaš každý deň nájsť niečo kde by si bez nákladov rozbehla svoje podnikanie, ale máš v tom stále väčší chaos a nevieš aké by bolo pre teba najlepšie riešenie.

Máš doma v šuplíku vytvorený super e-book či kurz, ktorý by pomohol stovkám ďalších ľudí, ale brzdia ťa platené programy, web-stránky, platobné brány, e-mailingové databázy či fakturačné systémy.

Čo keby si to dnes zmenila? A namiesto toho by si sa...

A zabezpečila si tak zdroj tvojej časovej a finančnej slobody. Ktorý nezarába občas ale stále, pravidelne a hlavne spoľahlivo.

A to všetko len preto, že si sa rozhodla, že si zaslúžiš podnikanie, ktoré nielen, že pokryje tvoje náklady ale stane sa aj zdrojom pasívneho príjmu a tvojej finančnej aj časovej slobody. 

Už žiadne limity a bloky typu to je drahé, nemôžem si to dovoliť, a preto nemôžem podnikať. Nauč sa  naopak systémy, ktoré pracujú pre teba a sú tu pre teba 24/7 bez platenia. Koniec dňom keď si dávala veľa peňazí za služby, aplikácie a softvéry, ktoré si reálne nikdy nevyužila.

Koniec výmene času za peniaze. Koniec obetovaniu rodinu na úkor peňazí. Tvoje podnikanie ti dokáže zarábať aj keď dovolenkuješ na pláži, si s deťmi v bazéne aj keď ležiš v saune a máš vypnuté všetky siete. 

Predstav si, ako sa budeš cítiš, keď....

Kto ťa bude mentoringom sprevádzať?

Ahoj,

volám sa Martina Janíková. Som biznis a Canva mentorka pre začínajúce podnikateľky, ktorým pomáham podnikať v súlade s ich srdcom a energiou.

Už je tomu viac ako 7 rokov, čo som začala podnikať. So svojim pôvodným podnikaním som však skončila a začala som si plniť svoje sny o časovej a finančnej slobode. Najskôr prostredníctvom písania cestovateľského blogu a neskôr som sa rozhodla opäť vrátiť k tomu čo som vyštudovala a aj pomocou sociálnych sietí pomáhať iným rásť. A zároveň žiť ich sny.

Do môjho života , aj vďaka Instagramu, prišli úžasní ľudia, ktorí mi otvorili zase ďalšie dvere, bližšie k môjmu snu. 

Sama viem, aké ťažké je získať si sledovateľov a hlavne ich premeniť na klientov. Do mojich mentoringov dávam všetko čo som sa na mojej ceste naučila. Preto verím, že moje skúsenosti pomôžu ďalším ľuďom.

Posledná otázka, ktorá ťa asi zaujíma najviac je cena spolupráce so mnou

Cenník mentoringových stretnutí

Ceny platia pre online aj offline a mentoringové stretnutia pre 1 osobu. Ceny sú konečné, a sú vrátane DPH.  Ak nemáš záujem o balík stretnutí, môžeš si zakúpiť aj hodinovú konzultáciu v cene 50 € vrátane DPH. Mysli však na to, že jedna hodina zázrak nespraví, ale môže ťa naštartovať na tvojej novej ceste.

Počas našich mentoringov ti budem klásť otázky a dávať úlohy, ktoré ti pomôžu dostať sa bližšie k tvojim cieľom a nastavíme si spoločne strategické kroky.

O ďalších detailoch si povieme na našom prvom spoločnom zoznamovacom rozhovore. Rezervuj si svoj termín ešte dnes. Nečakaj na zajtra.

V prípade, že ste väčšia skupina, alebo máš záujem robiť školenia pre svoj tím neváhaj ma kontaktovať na e-mailovej adrese: martina@zapisnikcestovatela.sk a dohodneme si spoločne ďalšie kroky.

3 stretnutia

Štartovací balíček – Spoločne začneme pracovať na zmenách, ktoré vám pomôžu naštartovať sa a rozhýbať vaše sociálne siete či prácu v Canve.

Balíček 3 x 60 minút online stretnutí.

Cena: 144 € /cena za 1 stretnutie – 48 €/

mesačný mentoring

Dovoľte si žiť život, o ktorom snívate. Tento balíček je určený na dlhodobú spoluprácu minimálne na 1 mesiac. Ak viete, že chcete od života viac ako byť len priemer tak tento balíček je práve pre vás.

Spoločne sa počas 1 mesiaca stretneme 4 x online na 1 hodinu, kde si preberieme čo sa vám podarilo / nepodarilo, kde nastal výzvya a čo treba nastaviť inak.

Počas 1 mesiaca vám budem plne k dispozícií na všetky otázky. Budem vaša podpora od pondelka do piatku od 08:00 – 16:00.

Balíček 4 x 60 minút online stretnutí + chat podpora.

Cena: 367 € /cena za 1 stretnutie – 45,88 €/

skupinové mentoringy

V prípade, že ste skupina aspoň 5 osôb, tento balíček je určený práve pre vás. Dohodneme si individuálne podmienky spolupráce nastavená priamo na mieru pre vašu skupinu / tím.

Nastavenie emailingu

Ak uvažuješ o tom, že si zavedieš e-mail marketing – vrelo odporúčam. Výborné rozhodnutie. E-mail ti nikto nikdy nevezme. Fungovanie na sociálnych sieťach je super, ale mail je mail 🙂 . Dokážeš sa tak pripomínať aj tým, ktorí ťa možno sledujú už menej.

Si rozhodnutá, že e-mailing potrebuješ k svojmu rastu, ale nevieš ako na to a rada deleguješ? Som tu pre teba. Rada ti pomôžem nastaviť tvoj e-mailing prostredníctvom Mailchimpu ako lacnejšej verzie alebo cez SmartEmailing. Za mňa je však SmartEmailing určite lepšia varianta. Určite si však môžeme k tomu zavolať a vysvetlím ti pre aj proti jednotlivých programov a prevádzkovateľov a ty sa rozhodneš až potom.

Cena za Mailchimp: 100 €

Cena za kompletné nastavenie SmartEmailingu: 250 €

Vytvorenie webstránky

Mať svoj virtuálny domov v podobe webstránky je určite fajn. Ak však nemáš čas alebo nerada robíš tieto technické veci, som tu pre teba.

Máš už kúpenú doménu a potrebuješ nastaviť hosting? Rada ti pomôžeš s nastavením jednoduchého webu cez WordPress.

Balíček WordPress – základné nastavenia stránky + 5 podstránok.

Cena: 370 € 

Potrebuješ na začiatok niečo ušetriť? Odporučím ti potom webstránku priamo cez Canvu. Tam nepotrebuješ platiť za doménu ani za hosting.

Jednoduchší variant môžeš mať úplne zadarmo, ak si ho urobíš sama (resp. pomocou môjho kurzu), alebo ho pre teba môžem vytvoriť ja.

Cena: 150 €

*V prípade, že už máš svoj web a potrebuješ pomôcť napríklad s nastavením fakturačného systému a s automatizáciou podmienky si dohodneme individuálne.

Každej spolupráci najskôr predchádza spoločný spoznávací hovor, kde zistíme či vieme spoločne pracovať.

 

Ako kouč verím, že odpovede na všetky otázky máš už v sebe, ale možno ti chýba technická podpora. A tú ti ponúkam ako mentor. Pomôžem ti nájsť kľúč od otvorenia nových dverí do tvojej 13-tej komnaty.