Webinár 5 tipov ako využiť Canvu vo vyučovacom procese je prvým krokom k vášmu novému vyučovacom procese.

Webinár sa uskutoční online a ihneď po zadaní vášho e-mailu môžete pozerať záznam, ktorý si môžete kedykoľvek pozrieť aj neskôr a opakovane.

JE NAČASE DAŤ ZBOHOM STRACHOM A SLOVÁM - MOŽNO ZAJTRA, MOŽNO V PONDELOK. JE NAČASE DAŤ VAŠÍM PREDSTAVÁM O MODERNOM UČENÍ REÁLNU FORMU.

Máte v hlave nápady, ako by ste chceli zmodernizovať a zlepšiť vaše hodiny? Ale chýbajú vám technické zručnosti? Je načase niečo zmeniť. Nenechajte svoje myšlienky a nápady zapadnúť prachom.  

Možno už máte v hlave nápady, ale chýba vám technická pomoc a podpora. Preto vás pozývam na bezplatný webinár ku grafickému programu Canva.

Dám vám jasné kroky a systém k dotiahnutiu vašich nápadov do konca.

Tento webinár je vytvorený pre všetkých učiteľov, ktorý chcú začať pracovať s programom Canva a zmodernizovať tak vyučovací proces a EŠTE OMNOHO VIAC.

Pre koho je určený tento webinár?

Kto vás bude webinárom sprevádzať?

Dobrý deň,

volám sa Martina Janíková. Som biznis koučka a mentorka pre začínajúce podnikateľky, ktorým pomáham podnika v súlade s ich srdcom a energiou.

Už je tomu viac ako 7 rokov, čo som začala podnikať. So svojim pôvodným podnikaním som však skončila a začala som si plniť svoje sny o časovej a finančnej slobode. Najskôr prostredníctvom písania cestovateľského blogu a neskôr som sa rozhodla opäť vrátiť k tomu čo som vyštudovala a aj pomocou sociálnych sietí pomáhať iným rásť. A zároveň žiť ich sny.

Do môjho života , aj vďaka sociálnym sieťam, prišli úžasní ľudia, ktorí mi otvorili zase ďalšie dvere, bližšie k môjmu snu. 

Sama viem, aké ťažké je tvoriť zaujímavé vizuály a zaujať ľudí v akomkoľvek veku. Všetko čo som sa v mojej praxi naučila, som zhrnula do praktického webinára. Verím, že moje skúsenosti pomôžu ďalším ľuďom, a teda vo vašom prípade pedagógom prinášať informácie hravou a zaujímavou formou. Ako mama 2 detí viem oceniť takýto prístup, a preto som sa rozhodla pomáhať aj týmto smerom.

Čo sa na tomto webinári dozviete?

Webinár bude prebiehať online. Link na webinár vám príde po prihlásení sa. Ak ste skupinka učiteľov, ktorá uprednostňuje offline školenia a viac vám vyhovuje vidieť takéto technické veci naživo, neváhajte a napíšte mi e-mail na martina@zapisnikcestovatela.sk

Všetky potrebné informácie vám samozrejme prídu aj na mail, aby ste nič nepremeškali.

Určite pozvite aj kolegov a kolegyne, ktoré chcú ísť modernou cestou, lebo tie tipy sa môžu zísť aj im.

Tieto tipy, totiž dokáže využiť vo vyučovacom procese každý.

WebForm nenalezen