• Skroluješ sociálne siete a páčia sa ti všetky tie zaujímavé videá?
  • Predstavuješ si, ako by si svoje podnikanie predstavila ľuďom cez videá a tak zvýšila aj svoje príjmy?
  • Vôbec nevieš ako sa také videá robia a potrebuješ nápady?

3x áno? Postupuješ na workshop pripravený presne pre teba.

Kedy: 25.5.2023

O koľkej: od 09:00 hod. a bude trvať cca 4 hodiny

Kde: Banská Bystrica

Počet miest: 8

JE NAČASE DAŤ ZBOHOM STRACHOM A SLOVÁM - MOŽNO ZAJTRA, MOŽNO V PONDELOK. JE NAČASE DAŤ TVOJÍM PREDSTAVÁM O ONLINE PODNIKANÍ REÁLNU FORMU.

Máš v hlave nápady, ale bojíš sa investovať čas na natáčanie videí do svojho podnikania? Máš v hlave bloky, že to stojí veľa času? A čo povie suseda z hornej ulice, keď ma uvidí na videu? Je načase niečo zmeniť. Nenechaj svoje myšlienky a sny zapadnúť prachom.

Možno to chceš „len skúsiť“ či to vyjde. Možno tajne dúfaš, že by si tvoj e-book či kurz predsa len mohol cez video niekto všimnúť a aj kúpiť. Možno existuje jedna osôbka, ktorej by som dokázala pomôcť.

Toto, ale nie je cesta. Bez akcie nezistíš či tvoje myšlienky a sny majú potenciál. A ja verím, že majú. Inak by si nečítala túto stránku.

Nesľubujem ti žiadne vzdušné zámky ani milióny za pár dní.

Dám ti jasné kroky, návody a systém k dosiahnutiu tvojich snov o natáčaní videí a to s ušetrenými stovkami eur.

Tento workshop je vytvorený pre všetkých tvorcov. Či už tvoríš online kurzy, e-booky, si výživový alebo finančný poradca, tréner či kouč… alebo len chceš tvoriť videá pre svoju radosť? Video sa ti zíde vo všetkých oblastiach podnikania a EŠTE OMNOHO VIAC.

write, notes, ball of paper

Nájdeš sa v tom?

Denne sa pohrávaš s myšlienkou, že by si mohla vytvoriť pár videí, ale brzdia ťa myšlienky, že potrebuješ stovky eur na platené programy a správu sociálnych sietí.

Skúšaš každý deň nájsť nejaké video vhodné pre svoje podnikanie, ale máš v tom stále väčší chaos a nevieš aké by bolo pre teba najlepšie.

Predstav si, ako sa budeš cítiš, keď....

Pre koho je určený tento kurz?

Teraz si na rade ty! Si pripravená tvoriť videá?

Kto ťa bude workshopom sprevádzať?

Ahoj,

volám sa Martina Janíková. Som biznis a Canva a mentorka pre začínajúce podnikateľky, ktorým pomáham podnikať v súlade s ich srdcom a energiou.

Už je tomu viac ako 7 rokov, čo som začala podnikať. So svojim pôvodným podnikaním som však skončila a začala som si plniť svoje sny o časovej a finančnej slobode. Najskôr prostredníctvom písania cestovateľského blogu a neskôr som sa rozhodla opäť vrátiť k tomu čo som vyštudovala a aj pomocou sociálnych sietí pomáhať iným rásť. A zároveň žiť ich sny.

Do môjho života , aj vďaka Instagramu, prišli úžasní ľudia, ktorí mi otvorili zase ďalšie dvere, bližšie k môjmu snu. Potom prišiel nápad, že si urobím kurz kouča a môj život nabral úplne iný rozmer.

Sama viem, aké ťažké je získať si sledovateľov a hlavne ich premeniť na klientov. Nie to ešte natáčať videá. Do obsahu workshopu som však zhrnula všetko čo som sa na mojej ceste naučila. Preto verím, že moje skúsenosti pomôžu ďalším ľuďom.

Workshop v hodnote viac ako 355 € stojí do 15.5.2023
LEN 90 €

CENA OFFLINE WORKSHOPU

90 €

cena je platná do 15.05.2023 – potom bude cena kurzu 150 €

Kedy bude workshop: Začíname 25.05.2023 o 09:00 hod.

Kde: v Banskej Bystrici

Počet účastníkov: max 8 - o to lepšia šanca nadviazať nové vzťahy, ktoré posunú tvoje podnikanie vpred

Koľko to bude trvať: cca 4 hodiny, ak sa budete pýtať ostaneme aj dlhšie