Zarábaj predajom PLR digitálnych produktov

Webinár zdarma

Vydaj sa na cestu za tvojimi prvými 1000 € z predaja digitálnych produktov.

Prihlás sa na webinár, ktorý ti otvorí brány k vzrušujúcemu svetu PLR (Private Label Rights) digitálnych produktov. Tento webinár je určený pre všetky podnikateľky a ženy, ktoré hľadajú nové príležitosti na získanie ďalšieho príjmu alebo zvýšenie výnosov zo svojich existujúcich produktov.

Dátum a čas konania webináru?

Webinár si môžeš pozrieť ihneď ako vyplníš webový formulár. Nie je predsa čas, strácať čas. Tento trend je tu a teraz, a preto čím skôr naň naskočíš tým lepšie.

Na tomto webinári ti ukážem:

 

Nenechaj si ujsť túto jedinečnú príležitosť získať znalosti, ktoré ti môžu pomôcť dosiahnuť tvoje podnikateľské ciele.  Zaregistruj sa ešte dnes a pridaj sa k našej komunite žien, ktoré už využili PLR produkty na zvýšenie svojho príjmu a úspechu!

Mám veľkú radosť, že ti môžem priniesť tento webinár, a som presvedčená, že odídeš s konkrétnymi znalosťami a nástrojmi na dosiahnutie väčšieho úspechu vo svojom podnikaní.

Teším sa na teba na webinári!

Kliknutím na tlačidlo „Chcem byť na webinári““ súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (Kormi, s.r.o., Banská Bystrica, IČO: 51 276 534) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislavíty. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným na odoslanie eBooku a ďalších e-mailov odomňa, ktoré sa budú týkať súvisiacich tém z oblasti podnikania a motivácie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maily.

Ahoj, volám sa Maťa a v mojom podnikaní som riešila niečo podobné!

Neustále som špekulovala nad tým, či niečo robiť, alebo nerobiť. Či to má alebo nemá zmysel, až som to napokon nechala tak, a o pár týždňov a mesiacov som sa smutne pozerala na všetkých čo začali skôr.

Ostali mi len „oči pre plač“. Alebo búchať si hlavu o stenu? 

Nič z tohto nepomáha. Chytila som sa inej šance.  A preto som si teraz povedala, že neurobím znovu tú istú chybu! Tento krát využijem tento nový trend pre seba. Začala som študovať rôzne zahraničné profily, webináre, e-booky či kurzy až som si urobila o tomto novom PLR trende prehľad.

Všetko to čo doteraz viem ti v stručnosti rada odovzdám na webinári: „Ako zarábať prostredníctvom PLR aj ako úplný začiatočník?“ a to všetko úplne ZDARMA. Verím, že tento webinár ti pomôže zorientovať sa v tejto problematike a naskočiť úspešne na tento trend.

Teším sa na to, ako ti  tento webinár pomôže vylepšiť tvoje podnikanie pomocou PLR produktov!