E-book zdarma: 14 tipov ako cestovať s deťmi, a pritom zostať doma

Potrebuješ zabaviť deti a miluješ cestovanie? Tieto dve činnosti sa dajú spojiť aj v pohodlí domova.

Tento eBook je odpoveďou na otázky, ktoré som pred pár mesiacmi sama riešila. Milujem cestovanie, ale keď prišiel lockdown a nesmelo sa cestovať tak bolo treba doma zabaviť deti. A tak vznikol tento e-book plný zaujímavých tipov.

Praktický e-book, ktorý môžeš mať stále poruke vo svojom mobile či tablete. E-book ti ponúka 14 unikátných tipov ako cestovať s deťmi a pritom zostať doma. V e-booku nájdeš praktické tipy a rady ako na to. Súčasťou e-booku si aj odkazy, ktoré ťa dostanú priamo na konkrétne video či návod. Dala som si tú námahu a pozrela veľa videí tak dúfam, že sa ti moje tipy budú páčiť.

Získajte prístup k mojim článkom plných hodnotných informácií, z našich ciest. Ako darček dostanete odomňa ešte aj eBook, kde je mojich 14 tipov na zábavu s deťmi. Stačí ak mi necháte mail a e-book dorazí priamo tam.

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (Kormi, s.r.o., Banská Bystrica, IČO: 51 276 534) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislavíty. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným na odoslanie eBooku a ďalších e-mailov odomňa, ktoré sa budú týkať súvisiacich tém z oblasti podnikania a motivácie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maily.

WebForm nenalezen