eBooky

Píšete články na svoj web? Dávate posty na Instagram, ale napriek tomu vaše články nikto nečíta?

 
Stiahnite si môj eBook zdarma. Nájdete v ňom 5 tipov ako zvýšiť návštevnosť vašej stránky. Súčasťou ebook-u je aj praktický návod ako si vytvoriť landing page vo wordpresse.

Zápisník „Po hradoch a zámkoch“ ponúka 30 strán, ktoré sú určené na tvorenie a zapisovanie spoločných spomienok a zážitkov z hradov a zámkov. Tento zápisník je tvorený pre milovníkov kráľovského štýlu.

 

Nájdete v ňom hneď na prvej stránke hrad, koč či princeznú, ktoré si môžu deti vymaľovať. Niektoré hrady dávajú deťom aj pečiatky. Priestor na pečiatky tvorí osobitnú stránku zápisníka, a keď ju zaplníte jednoducho vytlačíte novú a pokračujete.

Zápisník „Naše dobrodružstvá“ ponúka 22 strán plných inšpirácie. 22 strán, ktoré viete kombinovať akokoľvek sa vám bude páčiť a hodiť.

Tento zápisník je najuniverzálnejší. Sú v ňom stránky, ktoré vám poskytnú možnosť tvoriť si denník z ciest. Vytvoriť týždenný plán cesty alebo ho využijete na poznámky z každého dňa a napíšete si tam čo ste v ten deň zažili. 

Potrebuješ zabaviť deti a miluješ cestovanie? Tieto dve činnosti sa dajú spojiť aj v pohodlí domova.

Tento eBook je odpoveďou na otázky, ktoré som pred pár mesiacmi sama riešila. Milujem cestovanie, ale keď prišiel lockdown a nesmelo sa cestovať tak bolo treba doma zabaviť deti. A tak vznikol tento e-book plný zaujímavých tipov.