eBook zdarma: 5 tipov ako nastaviť svoju myseľ na úspech

Pred pár mesiacmi som na tom bola presne ako vy. Bojovala som so svojimi strachmi a mojim dokonalým „JA“. Chcela som, aby bolo najskôr všetko dokonalé. Potom som začala pochybovať sama o sebe či vôbec toto je to, čo chcem robiť. A či to má vôbec zmysel. Asi to dôverne poznáte. Preto som sa rozhodla, že napíšem ebook ako sa dajú prekonať strachy a nastaviť si svoju myseľ na úspech.

Už je tomu viac ako rok, čo som skončila s pôvodným podnikaním a začala som si plniť svoje sny. Ale tentokrát už naozaj. Najskôr prostredníctvom písania cestovateľského blogu a neskôr som sa rozhodla opäť vrátiť k tomu čo som vyštudovala a aj pomocou sociálnych sietí pomáhať iným rásť. A zároveň žiť ich sny.

Prekonala som svoj strach z toho, že ma ľudia budú vidieť. Do môjho života potom, aj vďaka Instagramu, prišli úžasní ľudia, ktorí mi otvorili zase ďalšie dvere, bližšie k môjmu snu. Potom prišiel nápad, že si urobím kurz kouča. Ale opäť naskočil strach z nepoznaného a nového, ale môj život nabral úplne iný rozmer a teraz som vďačná sama sebe, že som si túto zmenu dopriala.

Sama viem, aké ťažké je získať si dôveru okolia, prekonávať svoje strachy a aj bojovať so strachmi iných.  Preto verím, že moje skúsenosti pomôžu ďalším ľuďom. A to bol dôvod prečo som napísala tento ebook ako prekonávať svoje strachy v podnikaní. 

Ak veríš tomu, že dokážeš bojovať so svojimi strachmi tak ten zázrak máš už v sebe. Ak sa bojíš tak, tak spolu to prekonáme. 

Verím, že moje tipy pomôžu aj vám na prekonanie vašich strašidiel.

Získajte prístup k mojim článkom plných hodnotných informácií, ale aj inšpirácie a motivácie, ktorá občas nám všetkým chýba. Ako darček dostanete odomňa ešte aj eBook s piatimi radami ako pracovať na svojich strachoch.

Odpovede na tieto otázky nájdete v tomto eBooku zdarma.

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (Kormi, s.r.o., Banská Bystrica, IČO: 51 276 534) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislavíty. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným na odoslanie eBooku a ďalších e-mailov odomňa, ktoré sa budú týkať súvisiacich tém z oblasti podnikania a motivácie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maily.

E-book zdarma – 5 tipov ako nastaviť myseľ na úspech

Chceli by ste raz a navždy nájsť recept na to, ako prekonávať svoje strachy a nastaviť svoju myseľ na úspech?

Ahoj, volám sa Maťa a pred časom som riešila niečo podobné!