Ešte pred tým, ako sa vrhneš na čítanie e-booku a vyberaniu tvojich brandových farieb mám pre teba LIMITOVANÚ ponuku*

*Ponuka platí len 30 minút po stiahnutí ebooku

365 TIPOV A 60 EDITOVATEĽNÝCH ŠABLÓN

pre rýchlu a ľahkú tvorbu obsahu na tvoje siete

 

Si podnikateľka, virtuálna asistentka, koučka, mentorka, kreatívna duša a ambiciózna tvorkyňa obsahu? Máš pocit, že sa ti neustále miňajú nápady na skvelý obsah pre tvoje sociálne siete? Bojuješ s udržaním záujmu svojich sledujúcich a získaním nových? Predstav si, že existuje jednoduchý, pôsobivý a účinný spôsob, ako mať neustále čerstvé nápady a zvýšiť svoju online prítomnosť bez toho, aby si sa cítila frustrovaná a vyčerpaná. 

Predstavujem ti „Plán hry“ – tvoju záchranu, ktorá ti dá hneď 365 tipov na posty na sociálne siete, 60 editovateľných šablón, plánovače, webináre a ďalšie nástroje, ktoré premenia tvoju stratégiu na sociálnych sieťach na úspech

A to všetko bez stresu, obetovania času a energie!

JE NAČASE DAŤ ZBOHOM HODINÁM ZA POČÍTAČOM A BEZCIEĽNÉMU SCROLLOVANIU NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH BEZ VÝSLEDKOV. JE NAČASE DAŤ TVOJÍM PREDSTAVÁM O ONLINE PODNIKANÍ REÁLNU FORMU.

Nemáš v hlave nápady, čo by si dávala na sociálne siete? Zaberá ti to kopu času a nevidíš výsledky? Bojíš sa investovať do reklamy, lebo to veľa stojí? Je načase niečo zmeniť. Nenechaj svoje myšlienky a podnikateľské sny zapadnúť prachom len kvôli tomu, že nemáš svoj „PLÁN HRY 2023“.

Možno to chceš „len skúsiť“ či to vyjde. Možno tajne dúfaš, že by si tvoj výrobok, službu či príležitosť predsa len mohol niekto kúpiť a dozvedieť sa o nej viac. Možno existuje jedna osôbka, ktorej by si dokázala pomôcť. 

Bez plánovania, akcie a analýzy nezistíš či tvoje myšlienky a sny majú potenciál. A ja verím, že majú. ♥ Inak by si nečítala túto stránku.

Možno máš len naozaj tajné sny o tom, ako budeš online podnikať a tvoriť si pasívny príjem. Nesľubujem ti žiadne vzdušné zámky, ani milióny za pár dní.

Dám ti jasné kroky a systém k dosiahnutiu tvojich snov v online podnikaní a to s ušetrenými stovkami eur na marketingové služby.

Tento praktický sprievodca je vytvorený pre všetkých, ktorí tvoria obsah na sociálne siete. Pre tvorcov online kurzov či e-bookov, začínajúcich poradcov, trénerov či koučov vo všetkých oblastiach podnikania, pre handmade tvorcov a EŠTE OMNOHO VIAC.

Čo získaš?

365 tipov na posty, ktoré môžeš využiť na tvorbu tvojich postov, reelsov či príbehov, aby tvoje siete žili každý deň a ty si mala z nich radosť.

K tomu dostaneš 60 šablón, ktoré si jednoducho upravíš v Canve a prispôsobíš farby svojim brandovým a dopíšeš text, ktorý ti bude vyhovovať do tvojho postu.

Získaš viac ako 20 skvelých online a offline plánovačov na sociálne siete, aby si mala vždy prehľad o tom čo ktorý deň postuješ.


Bonusy

Ak si kúpiš Plán hry ešte dnes získaš k nemu 20 afirmácií, ktoré ti uľahčia život, pretože tvoja myseľ bude nastavená na ľahšie tvorenie obsahu.

10 tipov na užitočné stránky a aplikácie, ktoré ti pomôžu udržať tvoju konzistentnosť. A ešte k tomu získaš 2 hodinový záznam z webináru, kde som bližšie hovorila o tom ako využiť tieto nástroje pre tvoj rast na sociálnych sieťach a na zostavenie skvelej obsahovej stratégie, aby sa už nikdy nestalo, že nebudeš vedieť čo postnúť.

A k tomu všetkému získaš doživotný prístup ku všetkým aktualizáciám tohto produktu.

365 TIPOV A 60 EDITOVATEĽNÝCH ŠABLÓN

pre rýchlu a ľahkú tvorbu obsahu na tvoje siete

Jednorázová ponuka s viac ako 75 % zľavou – 27 € namiesto 99 €

Referencie od absolventov tohto programu: