"Tvorím reels rýchlo a jednoducho"

Vyskakuje na vás slovo reels zovšadiaľ, kam sa len pozriete? A vy neviete čo to vlastne je a ako reels tvoriť?

Hľadáte praktický návod na to, ako začať tvoriť krátke filmové pásy - reels na Instagram?

Poďme sa spoločne naučiť ako na tvorbu reels, čo poviete?

 Veľa ľudí má predstavu, že v reels-och musia vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a robiť zo seba nazvem to trochu expresívne „klaunov“. Ale nie je to tak. Pripravte si pre svojich klientov a zákazníkov zaujímavé video, ktoré v nich vyvolá pocit: „Toto chcem a musím mať“.

Ja sama som sa bála

Tvorba reels-ov bola aj pre mňa doslova nočná mora. Všetci o tom vraveli, všetci okolo mňa tvorili, zo všadiaľ na mňa skákalo, že musíš tvoriť reels, lebo to dvíha dosahy. A ja som sa stále bála. Mala som presne ten pocit „klauna“. Nechcela som prekročiť svoju komfortnú zónu. Ale potom prišiel zlom. Ako chcem predsa ja pomáhať ľuďom a motivať ich v ceste za ich snami, keď ja nie som schopná prekročiť svoju komfortnú zónu?

Prekonala som v sebe ten strach a dnes tvorím videá niekoľko krát do týždňa a pomáham s nimi aj mojim klientom.

Objavila som v sebe driemajúcu hollywoodsku hviezdu a veľmi ma baví stáť akoby za tou kamerou a natáčať videá, ktoré viem, že ľuďom pomôžu. A občas stačí, že ich len pobavia.

A moja odmena? Moja odmena je to, že vidím ako mi naozaj stúpajú dosahy bez toho, aby som minula čo i len cent z mojej peňaženky.

Referencie

Mám rada jednoduchosť, takže tento minikurz bol presne podľa môjho gusta. Výstižné, jednoducho vysvetlené bez zbytočne zdĺhavých a nepotrebných informácií. Kurz ma nabudil až tak, že na druhý deň, som už uverejňovala svoje prvé reel. Odporúčam každému, kto začína s tvorbou reels a nevie, čo je prvý krok. K tvorbe reels má Martina jednu inšpirujúcu radu: "Aj nedokonalé niečo, je lepšie ako dokanalé nič."
Mária Fröhlich
Kouč, Lektor
Kurz som zhltla doslova na jeden dych, určite do hodiny som ho prečítala a pozorne sledovala videá pekne jedno za druhým, kde je všetko, naozaj všetko podrobne ukázané, povedané. Minikurz je: pekný pre oko, ľahký na čítanie, rozčlenený – videá sú krátke, vždy k danej akcii, čím sa ľahšie dostanete k bodu, ktorý potrebujete, názorný, praktický Svoju prvú reels som spravila hneď dnes ráno bez minikurzu, iba z toho, čo som si zapamätala.
Martina Gajdošová
životná a vzťahová koučka, systemické konštelácie
Kurz Tvorím reels môžete teraz získať len za 37 €.

Čo získate kúpou kurzu Tvorím reels?

Čo všetko sa dozviete?

Ebook je navrhnutý tak, aby bol maximálne praktický a prehľadný.

Každá kapitola je zameraná na niečo iné, a zároveň spolu tvoria úžasný celok plný užitočných informácií.

V kapitole 8 nájdete 17 videí, ktoré si môžete kedykoľvek prehrať a zastaviť, tak aby ste si stihli aj v praxi vyskúšať informácie, ktoré sa dozviete.