JE NAČASE DAŤ ZBOHOM STRACHOM A SLOVÁM - MOŽNO ZAJTRA, MOŽNO V PONDELOK. JE NAČASE DAŤ VAŠIM PREDSTAVÁM O ONLINE PODNIKANÍ A MODERNOM VYUČOVANÍ REÁLNU FORMU.

Máte v hlave nápady, ale bojíte sa investovať do svojho podnikania či vzdelania, lebo máte v hlave bloky, že to veľa stojí? Je načase niečo zmeniť. Nenechajte svoje myšlienky a sny zapadnúť prachom. Možno to chcete „len skúsiť“ či to vyjde. Možno tajne dúfate, že by si váš e-book, kurz, pracovné listy či interaktívne cvičenia predsa len mohol niekto kúpiť. Možno existuje jedna osôbka, ktorej by ste dokázali pomôcť. Toto, ale nie je cesta. Bez akcie nezistíte či vaše myšlienky a sny majú potenciál. A ja verím, že majú. Inak by ste nečítali túto stránku.

Možno máte len naozaj tajné sny o tom ako budete online podnikať a tvoriť si pasívny príjem. Možno snívate o tom ako vašim žiakom uľahčíte a spríjemnite vyučovací proces. Nesľubujem vám žiadne vzdušné zámky ani milióny za pár dní.

Dám vám jasné kroky a systém k dosiahnutiu vašich snov v online podnikaní a vyučovaní a to s ušetrenými stovkami eur.

Tento kurz je vytvorený pre (budúcich) tvorcov online materiálov na vyučovanie vo všetkých predmetoch či pre učiteľov a malých podnikateľov a EŠTE OMNOHO VIAC.

write, notes, ball of paper

Nájdete sa v tom?

Denne sa pohrávate s myšlienkou, že by ste mohli vytvoriť online produkt, hru, pracovné listy, ale brzdia vás myšlienky, že potrebujete stovky eur na platené programy a správu sociálnych sietí.

Skúšate každý deň nájsť niečo kde by ste si bez nákladov rozbehli svoje doučovanie, ale máte v tom stále väčší chaos a neviete aké by bolo pre vás najlepšie riešenie.

Máte doma v šuplíku vytvorený super e-book či kurz, ktorý by pomohol stovkám ďalších ľudí rýchlejšie sa učiť, ale brzdia vás platené programy, web-stránky, platobné brány, e-mailingové databázy či fakturačné systémy.

Povedala o kurze Canva:

"Ebook je koncipovaný prehľadne, sú tam podrobné inforácie a veľmi mi vyhovuje, že sú tam klikateľné videá, kde je to krásne a podrobne popísané. Ozaj som nadšená, veľmi mi pomohol. Veľmi oceňujem video zoznam na konci, kde je to prehľadné a môžem sa kedykoľvek vrátiť k tomu videu, ktoré práve potrebujem. Fakt skvelý nápad!"
Diana Porubčanová
Autorka projektu Rodinná lekárka
"Predtým som sa s Canvou veľmi trápila a veľa mojich pokusov bolo frustrujúcich. Vďaka kurzu a eBooku som sa naučila veľa skvelých tipov a tvorba postov v Canve mi zrazu ide akosi sama. Maťkine návody a inštruktážne videá sú super zrozumiteľné a krásne na seba nadväzujú, takže moja vlastná tvorba ide ľahko. Ak aj niečo zabudnem, alebo si nie som istá, vždy si viem rýchlo nájsť potrebné video, ktoré ma navedie, lebo Maťa myslela aj na nás, ktorí sme leniví a nechce sa nám listovať v eBooku, a zhrnula všetky videá ešte raz na konci. Ďakujem, veľmi mi to pomohlo a teším sa na ďalší kurz."
Petra Kaniaková
autorka projektu Nasleduj iskru

Predstavte si, ako sa budete cítiš, keď....

Kurz pre takých ako ste ty ♥. 

Čo všetko vás naučím?

Ako prebieha kurz?

Témy a termíny webinárov:

Ak sa rozhodnote kupovať si jednotlivé webináre a nie celý kurz prihlásenie je možné najneskôr 24 hodín vopred.

Pre koho je určený tento kurz?

Teraz ste na rade vy! Ste pripravení  na nové éru v učení?

Prečo práve tento kurz?

Kúpou kurzu získate prístup k 14 videám, kde je viac ako 1 hodina praktických videí, ktoré vás naučia pracovať s programom Canva na počítači aj v mobile. Naučíte sa vytvoriť si svoje vizuály a materiály na vyučovacie hodiny. Zároveň si môžete pozerať všetky informácie aj v praktickom eBooku, alebo využiť pracovné listy na tvorbu poznámok k videám, či na tvorbu vašich predstáv.

Kto ťa bude kurzom sprevádzať?

Dobrý deň,

volám sa Martina Janíková. Som mama 2 dcér a biznis koučka a mentorka pre začínajúce podnikateľky, ktorým pomáham podnikať v súlade s ich srdcom a energiou.

Už je tomu viac ako 5 rokov, čo som začala podnikať. So svojim pôvodným podnikaním som však skončila a začala som si plniť svoje sny o časovej a finančnej slobode. Najskôr prostredníctvom písania cestovateľského blogu a neskôr som sa rozhodla opäť vrátiť k tomu čo som vyštudovala a aj pomocou sociálnych sietí pomáhať iným rásť. A zároveň žiť ich sny.

Do môjho života , aj vďaka Instagramu, prišli úžasní ľudia, ktorí mi otvorili zase ďalšie dvere, bližšie k môjmu snu. Potom prišiel nápad, že si urobím kurz kouča a môj život nabral úplne iný rozmer.

Sama viem, aké ťažké je neustále sa vzdelávať a prinášať nové veci. Práve preto som do tohto kurzu Canvy pre učiteľov zhrnula všetko čo som sa na mojej ceste naučila. Preto verím, že moje skúsenosti pomôžu ďalším ľuďom. A aj preto, že ako mame mi veľmi záleží na tom, aby moje deti vzdelávanie bavilo a prinášalo im radosť.

Posledná otázka, ktorá vás asi zaujíma najviac je cena kurzu:

Kurz v hodnote viac ako 366 €

stojí LEN 85 €

Ak vás táto možnosť zaujala, ale cítite, že by ste možno chceli absolvovať len vybrané webináre prípadne, že potrebujete individuálny prístup napíšte mi správu tu alebo na martina@zapisnikcestovatela.sk a dohodneme si podmienky spolupráce.

CENA KURZU

85 €

Začíname 22.03.2023