Vaša objednávka bola úspešne dokončená

Blahoželám, že ste sa rozhodli urobiť niečo viac pre svoje podnikanie. Vaša spokojnosť je pre mňa prvoradá, a preto som pre vás pripravila niekoľko pokynov týkajúcich sa doručenia objednaného produktu.

Platba kartou:

Po úspešnej platbe kartou ste si zakúpili želaný produkt. Okamžite po overení platby vám bude zaslaný e-mail s faktúrou a prístupovými informáciami na váš účet. Môžete začať s kurzom ihneď! (V prípade, že by sa tak nestalo do 1 hodiny, pozrite si prosím záložku „spam“ alebo „hromadné“, ak by ste aj napriek tomu nemali prístupové údaje ku produktu napíšte mi prosím na e-mail martina@zapisnikcestovatela.sk)

Platba prevodom:

Ak ste sa rozhodli pre platbu prevodom, je potrebné počkať 2-3 pracovné dni na overenie platby. Po overení vám zašleme e-mail s faktúrou a prístupovými informáciami na váš účet, kde si budete môcť kurz stiahnuť alebo spustiť online.

Upsell:

Ak ste sa rozhodli pre upsell ponuku, e-mail s ďalšími podrobnosťami a prístupovými informáciami vám doručíme do 2 pracovných dní. Upsell vám poskytne ďalšie výhody a pridanú hodnotu k vášmu zakúpenému produkt, ktorý vám príde ihneď po uhradení faktúry.

Ďakujem za dôveru, že ste si vybrali môj kurz. Verím, že vám prinesie nové poznatky a zážitky a hlavne zisk a nových klientov pre vaše podnikanie. Ak máte akékoľvek otázky alebo požiadavky, neváhajte ma kontaktovať na e-mail martina@zapisnikcestovatela.sk

Prajem vám príjemné učenie a úspešné podnikanie!

Martina Janíková