Kurz "Canva pre začiatočníkov" s praktickým eBookom

Začínate s podnikaním a potrebujete svoje logo? Chcete vylepšiť svoje vizuály na sociálnych sieťach?

Ukážem vám ako na to a zároveň ušetríte aj stovky eur na grafikov!

Ak bola aspoň jedna odpoveď „ÁNO“, tak tento kurz je práve pre vás. Odpovede na všetky otázky nájdete v tomto kurze, ktorý je spojený s praktickým eBookom zdarma.
 

Sama som riešila problémy čo s logom a kde zoženiem dostatok fotiek na tvorbu mojich stránok

Keď som pred pár rokmi začínala s podnikaním čakala som kým mi grafik urobí logo, ktoré dám na webovú stránku.  Kým sme sa však dohodli na mojich predstáv, tak to drvalo veľmi dlho a ja som, namiesto zarábania peňazí a oslovovania klientov, čakala na dokonalé logo. Lebo veď zase povedia klienti, keď im pošlem mail a nebude tam logo.

Potom som zase riešila problém, že chcem prispievať aj na sociálne siete, ale kde zoženiem toľko fotiek? A vôbec dajú sa niekde zohna fotky zdarma?

Keď som však začala tvoriť projekt Zápisník cestovateľa a Zápisník podnikavej mamy nechcela som urobiť tú istú chybu za zaseknúť sa na bodoch, ktoré sa dajú rýchlo vyriešiť. Tak som hľadala nejaký program, ktorý mi umožní vytvoriť si logo z pohodlia domova a ideálne ešte aj zadarmo.

Tento kurz je preto odpoveďou na vaše otázky, ktoré riešite pri vzniku vašej značky a vášho podnikania pravdepodobne aj vy. Zároveň vám pomôže zlepšiť a urýchliť prácu na sociálnych sieťach. Ušetríte stovky eur, keďže vám ukážem koľko bezplatných funkcií má program Canva. Aj to, ako narábať s tými platenými.

Máte svoje produktové fotky a myslíte si, že tento kurz vám bude zbytočný. Omyl! Naučite sa ako meniť pozadia a upravovať farby a tak z jednej fotky produktu môže vzniknúť množstvo vizuálov, ktoré viete obmieňať na vašich sieťach.

Prečo práve tento kurz?

Kúpou kurzu získate prístup k 14 videám, kde je viac ako 1 hodina praktických videí, ktoré vás naučia pracovať s programom Canva na počítači aj v mobile. Naučíte sa vytvoriť si svoje logo, vizitku a vizuály na vaše sociálne siete. Zároveň si môžete pozerať všetky informácie aj v praktickom eBooku, alebo využiť pracovné listy na tvorbu poznámok k videám, či na tvorbu vašich predstáv.

Ešte stále váhate, či je tento kurz pre vás? Či dokážete nahradiť grafika a fotografa? Predstavte si akí hrdí budete na seba ak na vašich stránkach bude logo, ktoré ste si sami navrhli.

Pozrite si úvodné video do kurzu a využite možnosť kúpiť si kurz aj s eBookom a mesačným členstvom v skupine zdarma. Kurz a eBook vám ostanú už navždy. A teda, keď budete tvoriť znovu a znovu, tak sa jednoducho vrátite k videu a zopakujete si práve to, v čom nemáte jasno.

Verím, že vás nakopne na vašej úspešnej ceste.

Ako prebieha kurz?

Referencie

"Ebook je koncipovaný prehľadne, sú tam podrobné inforácie a veľmi mi vyhovuje, že sú tam klikateľné videá, kde je to krásne a podrobne popísané. Ozaj som nadšená, veľmi mi pomohol. Veľmi oceňujem video zoznam na konci, kde je to prehľadné a môžem sa kedykoľvek vrátiť k tomu videu, ktoré práve potrebujem. Fakt skvelý nápad!"
Diana Porubčanová
Autorka projektu Rodinná lekárka
"Predtým som sa s Canvou veľmi trápila a veľa mojich pokusov bolo frustrujúcich. Vďaka kurzu a eBooku som sa naučila veľa skvelých tipov a tvorba postov v Canve mi zrazu ide akosi sama. Maťkine návody a inštruktážne videá sú super zrozumiteľné a krásne na seba nadväzujú, takže moja vlastná tvorba ide ľahko. Ak aj niečo zabudnem, alebo si nie som istá, vždy si viem rýchlo nájsť potrebné video, ktoré ma navedie, lebo Maťa myslela aj na nás, ktorí sme leniví a nechce sa nám listovať v eBooku, a zhrnula všetky videá ešte raz na konci. Ďakujem, veľmi mi to pomohlo a teším sa na ďalší kurz."
Petra Kaniaková
autorka projektu Nasleduj iskru

Koľko tento kurz stojí?

Cena tohto kurzu aj s praktickým eBookom a mesačným členstvom v skupine je 67 € vrátane DPH. Veľa, či málo? Myslím si, že primerane tomu čo sa naučíte koľko eur vám to pomôže do budúcna ušetriť. 

Verím, že vaše nadšenie a vaša vnútorná hrdosť bude ocenená stonásobne viac ako je 67 € 🙂 . A samozrejme verím, že vám nové logo a vizuály vám pomôžu aj v zlepšení vašich predajov.

Stačí, ak kliknete na tlačidlo "Objednať" a kurz spolu s eBookom sú na ceste ku vám.