Daj si šancu zažiariť
Vstúp do skupiny #liderkyrebelky pomáhajú

Je to len na tebe ako sa postavíš k tvojmu životu. Daj si šancu a nechaj zažiariť svoju hviezdu.

Častokrát máme vžité všelijaké vzorce myslenia, ktoré sa s nami vlečú už celé generácie. Zaži zmenu s nami v unikátnom projekte #liderky rebelky pomáhajú.
Dovoľ si byť hviezda.

Možno máš aj ty všelijaké predsudky a vzorce, ktoré ti bránia vstúpiť do nášho tímu. Práve preto sme spojili naše sily a rozhodli sme sa vytvoriť unikátny projekt #liderkyrebelky pomáhajú.

Žijeme softmarketingom a žijeme v súlade s mottom „Človek v centre pozornosti“, a preto sme sa ako crossline-ky spojili, aby sme ľuďom ukázali ako sa vieme dopĺňať, aj keď v iných firmách by sme sam možno ani nepoznali.

Stačí ak mi necháš na seba mail a príde ti link na prihlásenie sa do našej unikátnej skupiny. V skupine nájdeš aj skvelé info o produktoch, ktoré sú súčasťou našej cesty ku šťastiu. 
Ukážeme ti však ako funguje systém softmarketingu a čo od nás ako od líderiek môžeš čakať. Sama sa rozhodneš či ti dokážem pomôcť a či ti vyhovuje môj štýl vedenia komunikácie. 

UPOZORNENIE: Tento projekt a táto skupina sú určené len pre členov našich tímov a ľudí v našich štruktúrach a nových ľudí, ktorí sa chcú oboznámiť s fungovaním softmarketingu a v priebehu posledných 2 mesiacov sa nestratli s nikým kto by im dal takúto možnosť. Ľudia mimo našich tímov nebudú mať skupinky prístup.

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (Kormi, s.r.o., Banská Bystrica, IČO: 51 276 534) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislavíty. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným na odoslanie eBooku a ďalších e-mailov odomňa, ktoré sa budú týkať súvisiacich tém z oblasti podnikania a motivácie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maily.