TAJOMSTVO ÚSPECHU ODHALENÉ

JE NAČASE DAŤ ZBOHOM STRACHOM A SLOVÁM - MOŽNO ZAJTRA, MOŽNO V PONDELOK. JE NAČASE DAŤ TVOJÍM PREDSTAVÁM O ONLINE PODNIKANÍ REÁLNU FORMU.

Máš v hlave nápady, ale bojíš sa investovať do svojho podnikania, lebo máš v hlave bloky, že to veľa stojí? Je načase niečo zmeniť. Nenechaj svoje myšlienky a sny zapadnúť prachom. Možno to chceš „len skúsiť“ či to vyjde. Možno tajne dúfaš, že by si tvoj e-book či kurz alebo fyzický produkt predsa len mohol niekto kúpiť. Možno existuje jedna osoba, ktorej by som dokázala pomôcť. Toto, ale nie je cesta. Bez akcie nezistíš či tvoje myšlienky a sny majú potenciál. A ja verím, že majú. Inak by si nečítala túto stránku.

Možno máš len naozaj tajné sny o tom ako budeš online podnikať a tvoriť si pasívny príjem. Nesľubujem ti žiadne vzdušné zámky ani milióny za pár dní.

Dám ti jasné kroky a systém k dosiahnutiu tvojich snov v online podnikaní a to s ušetrenými stovkami eur.

Tento kurz je vytvorený pre online tvorcov kurzov či e-bookov, začínajúcich poradcov, handmade výrobcov, trénerov či koučov vo všetkých oblastiach podnikania a EŠTE OMNOHO VIAC.

idea, empty, paper

Nájdeš sa v tom?

Denne sa pohrávaš s myšlienkou, že by si mohla vytvoriť online produkt, ale brzdia ťa myšlienky, že potrebuješ stovky eur na platené programy a správu sociálnych sietí.

Skúšaš každý deň nájsť niečo, kde by si bez nákladov rozbehla svoje podnikanie, ale máš v tom stále väčší chaos a nevieš aké by bolo pre teba najlepšie riešenie?

Máš doma v šuplíku vytvorený super e-book či kurz, ktorý by pomohol stovkám ďalších ľudí, ale brzdí ťa niečo? Máš ušitých kopu výrobkov, ale nevieš ako ich začať predávať? Máš vyrobené šperky, ale nik ich nekupuje?

Čo keby si to dnes zmenila? A namiesto toho by si sa...

A zabezpečila si tak zdroj tvojej časovej a finančnej slobody. Ktorý nezarába občas ale stále, pravidelne a hlavne spoľahlivo.

A to všetko len preto, že si sa rozhodla, že si zaslúžiš podnikanie, ktoré nielen, že pokryje tvoje náklady ale stane sa aj zdrojom pasívneho príjmu a tvojej finančnej aj časovej slobody. 

Už žiadne limity a bloky typu to je drahé, nemôžem si to dovoliť, a preto nemôžem podnikať. Nauč sa  naopak systémy, ktoré pracujú pre teba a sú tu pre teba 24/7 bez platenia. Koniec dňom keď si dávala veľa peňazí za služby, aplikácie a softvéry, ktoré si reálne nikdy nevyužila.

Koniec výmene času za peniaze. Koniec obetovaniu rodiny na úkor peňazí. Tvoje podnikanie ti dokáže zarábať aj keď dovolenkuješ na pláži, si s deťmi v bazéne aj keď ležiš v saune a máš vypnuté všetky siete. 

Predstav si, ako sa budeš cítiš, keď....

Kurz pre takých ako si ty ♥. 

Čo všetko ťa naučím?

Modul 1 - Kto si?

Kto si? – poviem ti viac o tom ako budovať svoju osobnú značku na sieťach a čo všetko je dobré tam zdieľať a aké chyby nerobiť

Modul 2 - Komunikácia na sieťach

Komunikácia na sieťach – biznis ide v súkromných správach. Ako tam komunikovať? To ti ukážem v module 2 spolu s praktickými skriptami ako viesť komunikáciu, čomu sa vyvarovať a čo naopak funguje.

Modul 3 - Buď svoj najlepší zákazník

Buď svoj najlepší zákazník – ako prezentovať tvoje produkty, aby od teba tvoja komunita nakúpila?

Modul 4 - Si líder?

Si líder? – Vnímajú ťa tvoji zákazníci ako odborníka? Vedia vôbec, že si odborník?

Modul 5 - Sociálne siete

Sociálne siete – ako ich využiť pre svoj rast. Ako plánovať posty, obsah aj svoju aktivitu, aby si nevyhorela po týždni postovania.

Modul 6 - Tvorba video obsahu

Tvorba video obsahu – dám ti praktické návody ako si tvoriť videá aj keď nemáš natočené vlastné, ako ich upraviť v Canve či CapCute a ako ich pridať všade kde sa dá, aby sa o tebe dozvedelo čo najviac ľudí.

Modul 7 - Follow up

Follow up – posledný krok, ktorý je najpodstatnejší pri predaji a často sa naň zabúda. Ukážem ti prečo je dôležitý a ako naň nezabudnúť. A čo vlastne v tomto kroku robiť.

V každom module sa budeme venovať jednej téme, takže spolu to bude 7 tém v 7 moduloch. Každá téma bude zhrnutá formou videa alebo textu, a niektoré moduly budú obsahovať aj viaceré videá podľa náročnosti modulu a témy. Každá téma bude mať ukrytú jednu praktickú úlohu /spolu 7 úloh/, ktorá ti pomôže naštartovať tvoje sociálne siete.

Pre koho je určený tento kurz?

Teraz si na rade ty! Si pripravená zarábať aj keď spíš?

Kto ťa bude kurzom sprevádzať?

Ahoj,

volám sa Martina Janíková. Som biznis koučka a mentorka pre začínajúce podnikateľky, ktorým pomáham podnika v súlade s ich srdcom a energiou.

Už je tomu viac ako 5 rokov, čo som začala podnikať. So svojim pôvodným podnikaním som však skončila a začala som si plniť svoje sny o časovej a finančnej slobode. Najskôr prostredníctvom písania cestovateľského blogu a neskôr som sa rozhodla opäť vrátiť k tomu čo som vyštudovala a aj pomocou sociálnych sietí pomáhať iným rásť. A zároveň žiť ich sny.

Do môjho života , aj vďaka Instagramu, prišli úžasní ľudia, ktorí mi otvorili zase ďalšie dvere, bližšie k môjmu snu. Potom prišiel nápad, že si urobím kurz kouča a môj život nabral úplne iný rozmer.

Sama viem, aké ťažké je získať si sledovateľov a hlavne ich premeniť na klientov. Do kurzu 4S – Skvelý svet sociálnych sietí som zhrnula všetko čo som sa na mojej ceste naučila. Preto verím, že moje skúsenosti pomôžu ďalším ľuďom.

Referencie od absolventov mojich programov

Kurz 4S - skvelý svet sociálnych sietí je úžasným uľahčením prenikania do sociálnych sietí. Na začiatku môjho podnikania mi to prišlo veľmi zahlcujúce, ale tento kurz a informácie, ktoré v ňom sú mi to výrazne uľahčujú a pomáhajú mi prenikať do tejto vedy. 🙂 Lebo pre mňa to je celá veda. 🙂 Páči sa mi ako prehľadne, jednoducho a jasne je kurz spracovaný. A dokonca ma aj motivoval, konečne si sadnúť a vytvoriť si komunikačný plán, s ktorým prokrastinujem už dlhšiu dobu. Ďakujem a kurz odporúčam každému, nielen koučom, ktorí chcú preniknúť do sveta sociálnych sietí.
Katarína Ožvoldová
koučka
Maťka je odborník na všetko online... Prešli sme spolu ako nastaviť automatizované e-maily mojim klientom. Ušetrila som asi 200 € za platené služby tohto typu.
Lucia Cmarová
učiteľka z iného cesta
Petra Trnková
Podnikaní pro ženy
V kurze sa mi páčilo, ako je plynule prepletená teória s praxou. Je to i vďaka prepájaniu textov a videí. Takže či už radšej čítate alebo pozeráte videá, každý si príde na svoje. Martina vám svojim príjemným hlasom jasne a zrozumiteľne všetko vysvetlí.
Zuzana Petruľáková
www.spokojnamamina.sk

Kurz v hodnote viac ako 657 €

môžeš mať LEN za
77 €

CENA KURZU

77 €

Začíname 01.02.2023