Kurz zázrakov

Mastermind skupina

Ak bola aspoň jedna odpoveď áno, tak „Kurz zázrakov“ je práve pre teba.

Ahoj, volám sa Maťa a pred časom som na tom bola veľmi podobne!

Už je tomu viac ako rok, čo som skončila s pôvodným podnikaním a začala som si plniť svoje sny. Najskôr prostredníctvom písania cestovateľského blogu a neskôr som sa rozhodla opäť vrátiť k tomu čo som vyštudovala a aj pomocou sociálnych sietí pomáhať iným rásť. A zároveň žiť ich sny.

Do môjho života, aj vďaka Instagramu, prišli úžasní ľudia, ktorí mi otvorili zase ďalšie dvere, bližšie k môjmu snu. Potom prišiel nápad, že si urobím kurz kouča a môj život nabral úplne iný rozmer.

Sama viem, aké ťažké je získať si sledovateľov a hlavne ich premeniť na klientov.

Ak sa rozhodneš vstúpiť do „Kurzu zázrakov“, tak získaš odomňa celé moje know-how s mojou neustálou podporou a s podporou skupiny.

Čo všetko ťa naučím?

Pre koho je určený tento kurz?

O čom sú jednotlivé moduly a čo všetko je súčasťou balíka?

Vstupom do kurzu získaš všetky moje kurzy, ktoré som doteraz vytvorila a omnoho viac. Získaš:

Kurz 4S
Canva pre začiatočníkov
Tvorím reels
2 x mesačne koučing 1:1 so mnou

Kurz zázrakov je mastermindová skupina, ale základy má v kurze 4S.

Toto povedali o mojom kurze 4S absolventi:

Kurz 4S - skvelý svet sociálnych sietí je úžasným uľahčením prenikania do sociálnych sietí. Na začiatku môjho podnikania mi to prišlo veľmi zahlcujúce, ale tento kurz a informácie, ktoré v ňom sú mi to výrazne uľahčujú a pomáhajú mi prenikať do tejto vedy. 🙂 Lebo pre mňa to je celá veda. 🙂 Páči sa mi ako prehľadne, jednoducho a jasne je kurz spracovaný. A dokonca ma aj motivoval, konečne si sadnúť a vytvoriť si komunikačný plán, s ktorým prokrastinujem už dlhšiu dobu. Ďakujem a kurz odporúčam každému, nielen koučom, ktorí chcú preniknúť do sveta sociálnych sietí.
Katarína Ožvoldová
koučka
Petra Trnková
Podnikaní pro ženy
V kurze sa mi páčilo, ako je plynule prepletená teória s praxou. Je to i vďaka prepájaniu textov a videí. Takže či už radšej čítate alebo pozeráte videá, každý si príde na svoje. Martina vám svojim príjemným hlasom jasne a zrozumiteľne všetko vysvetlí.
Zuzana Petruľáková
www.spokojnamamina.sk
balloon, comment, thoughts

Posledná otázka, ktorá ťa asi zaujíma najviac je cena tohto balíčku, že?

CENA KURZU ZÁZRAKOV BUDE

507 €

Do 30.11.2011 si môžeš kurz kúpiť so zľavou viac ako – 43%, a to za 222 €. Prečo táto suma? Lebo chcem, aby bol dostupný pre všetkých, ktorý chcú začať s podnikaním :). Chýba ti tu tlačítko na kúpu. Ja viem, je to zámer. Prečo? Lebo kurz je možné uhradiť v dvoch splátkach po 111 €. Takže ak chceš zažiť zázrak so mnou, tak mi stačí napísať mail na martina@zapisnikcestovatela.sk alebo správu na instagrame. Dohodneme si detaily a ja ti vystavím faktúru.