E-book zdarma: 5 tipov ako zvýšiť návštevnosť stránky pomocou Instagramu

Píšete články na svoj web, dávate posty na Instagram, ale napriek tomu vaše články nikto nečíta?

Odpovede na tieto otázky nájdete v tomto eBooku zdarma.

Tento eBook je odpoveďou na otázky, ktoré som pred pár mesiacmi sama riešila. Písala som články, ktoré ale okrem mojej rodiny nikto nečítal a nevedela som prečo. Dôvody boli však veľmi jednoduché. Viac o nich a aj o tom ako sa dajú tieto „problémy“ ľahko vyriešiť nájdete práve v tomto eBooku.

Získajte prístup k mojim článkom plných hodnotných informácií, ale aj inšpirácie a motivácie, ktorá občas nám všetkým chýba. Ako darček dostanete odomňa ešte aj eBook s piatimi radami ako lepšie propragovať vaše nové články.

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (Kormi, s.r.o., Banská Bystrica, IČO: 51 276 534) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislavíty. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným na odoslanie eBooku a ďalších e-mailov odomňa, ktoré sa budú týkať súvisiacich tém z oblasti podnikania a motivácie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maily.

WebForm nenalezen