E-book zdarma: 168 tipov na hrady a zámky

Rady cestujete za zážitkami? Máte rady čaro hradov a zámkov? Tak presne pre vás je tento eBook.

Odpovede na tieto otázky nájdete v tomto eBooku zdarma.

V tomto eBooku nájdete sprístupnenú jednu časť môjho zápisníka, ktorý je venovaný práve zapisovaniu zážitkov z hradov a zámkov. Pri tvorbe môjho zápisníka som zistila, že na Slovensku je neskutočné množstvo hradov, zámkov a kaštieľov, o ktorých možno často ani netušíme. Lebo niektoré z nich sú v súčasnosti už len ako zrúcaniny. Dúfam, že v tomto e-booku nájdete veľa inšpirácie a objavíte nové hrady, zámky a zrúcaniny.

Získajte prístup k mojim článkom plných hodnotných informácií, z našich ciest. Ako darček dostanete odomňa ešte aj eBook, kde je mojich 168 tipov na hrady a zámky Slovenska. Stačí ak mi necháte mail a e-book dorazí priamo tam.

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (Kormi, s.r.o., Banská Bystrica, IČO: 51 276 534) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislavíty. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným na odoslanie eBooku a ďalších e-mailov odomňa, ktoré sa budú týkať súvisiacich tém z oblasti podnikania a motivácie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maily.

WebForm nenalezen