OBJAV, AKO UROBIŤ Z ROKU 2023 SVOJ PRELOMOVÝ ROK VYTVORENÍM VLASTNÉHO SYSTÉMU TVOJEJ ONLINE HRY KROK ZA KROKOM

… maj všetko pripravené tak, aby tvoj rok 2023 bol najlepším rokom tvojho života!

Častokrát máme vžité všelijaké vzorce myslenia, ktoré sa s nami vlečú už celé generácie. Zaži zmenu s týmito unikátnymi technikami. Ušetríš tak stovky eur, ktoré naopak pribudnú na tvoje bankové konto. Znie ti to dobre? Už sa na teba teším 21.02.2023 o 10:00 hod. na webinári.
Dovoľ si byť hviezda.
WebForm nenalezen

Vaše údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (Kormi s.r.o. Banská Bystrica, IČO: 51 276 534) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádazjú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným na odoslanie eBookov, webinárov, tréningov a ďalších e-mailov odomňa, ktoré sa budú týkať súvisiacich tém z oblasti podnikania a motivácie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maily.

87 % ľudí nedosiahne ciele, ktoré si stanovili na nový rok...

Stanoviť si cieľ bez plánu je len želanie!!!

Možno ťa už nebaví hovoriť „tento rok bude mojím rokom!“ možno „Nový rok, nové ja!“

Možno potrebuješ zmeniť, upraviť a pridať do svojej každodennej rutiny niečo, aby si zmenila smer svojho podnikania.

1.V skutočnosti ti stačí len MYŠLIENKA, ŽE CHCEM NIEČO ZMENIŤ.

2. Druhým krokom je rozhodnutie UROBIŤ TO.

3. Tretí krok je POVEDAŤ O SVOJICH PLÁNOCH NIEKOMU, KTO ŤA PODPORÍ.

4. Štvrtým krokom je VYTVORENIE PLÁNU.

5. Piaty krok je PREVZIAŤ ZODPOVEDNOSŤ ZA PLNENIE PLÁNU.

Ale čo ak uveríš tomu, že to nezvládneš?

Čo ak sa ukáže, že plán, ktorý vytvoríš, nefunguje? Nebude to pre teba strata času robiť niečo čo nemá výsledky?

Máš pochybnosti, kto za  teba prevezme zodpovednosť? TY SAMA!

Chcem ti v tom plánovaní pomôcť….

Spolu si vytvoríme akčný plán tvojho podnikania a vybuduješ si nové návyky, ktoré ťa povedú za tvojimi cieľmi!

Je na čase povedať si:

ROK 2023 BUDE MôJ ROK !!!

Pozývam ťa na bezplatný webinár 9 TECHNÍK, AKO ZÍSKAŤ ZÁKAZNÍKOV ZDARMA, ktorý ti pomôže naplánovať tvoje ciele a akčné kroky.

Kto ťa bude webinárom sprevádzať?

Ahoj,

volám sa Martina Janíková. Som biznis koučka a mentorka pre začínajúce podnikateľky, ktorým pomáham podnika v súlade s ich srdcom a energiou.

Už je tomu viac ako 5 rokov, čo som začala podnikať. So svojim pôvodným podnikaním som však skončila a začala som si plniť svoje sny o časovej a finančnej slobode. Najskôr prostredníctvom písania cestovateľského blogu a neskôr som sa rozhodla opäť vrátiť k tomu čo som vyštudovala a aj pomocou sociálnych sietí pomáhať iným rásť. A zároveň žiť ich sny.

Do môjho života , aj vďaka Instagramu, prišli úžasní ľudia, ktorí mi otvorili zase ďalšie dvere, bližšie k môjmu snu. Potom prišiel nápad, že si urobím kurz kouča a môj život nabral úplne iný rozmer.

Sama viem, aké ťažké je získať si sledovateľov a hlavne ich premeniť na klientov a popri tom plánovať čas s rodinou, čas pre mňa a samozrejme plánovať obsah na sociálne site. Do praktického webináru som zhrnula všetko čo som sa na mojej ceste naučila. Preto verím, že moje skúsenosti a techniky pomôžu ďalším ľuďom ušetriť stovky eur a naopak získať ich na svoje konto. 

Ak máš chuť posunúť svoje podnikanie a plánovanie už teraz level up a nejdeš čakať do 21.2.2023 na webinár, tak ti odporúčam Plán hry – praktického sprievodcu plánovaním sociálnych sietí.

Čo všetko ťa v rámci Plánu hry čaká?