Kurzy

a book, magic book, mystical

Kurz zázrakov: Nastav svoju myseľ na úspech

Chceš začať s podnikaním, ale máš strach? Alebo máš už začiatok za sebou a stojíš na jednom mieste a nevieš sa pohnúť vpredu? Tak táto ponuka je šitá presne na teba. Teším sa na teba už od 13.05.2022 na sérií 5 webinárov.

Kurz: Tvorím reels

Zovšadiaľ na vás vyskakuje slovo reels a vy vôbec neviete o čo ide? Alebo aj viete ale neviete ako ich začať tvoriť? Tak tento kruz vás naučí ako na to.

Dozviete sa základné informácie o tom čo sú to vlastne reels, ako ich využívať na svoj rast. A v praktickom eBook-u nájdete najčastejšie chyby, ktorým by ste s mali pri tvorbe reels vyvarovať. Zároveň sa môžete inšpirovať mojimi 30 tipmi, ktoré sú využiteľné pre každú profesiu.

Kurz: Canva pre začiatočníkov + praktický eBook zdarma

Začínate s podnikaním alebo chcete vylepšiť svoje vizuály na sociálnych sieťach? Potrebujete nové logo či vizitku? Potrebovali by ste pár profesionálnych fotiek, ale na všetko vám chýbajú potrebné peniaze? Tak neváhajte a využite tento kurz. Ušetríte stovky eur za grafikov a fotografov. Zároveň sa naučíte tvoriť vizuály na vaše sociálne siete, ktoré budú oku lahodiace pre vašich fanúšikov hneď na prvý pohľad.

Kurz: 4S - Skvelý Svet Sociálnych Sietí

Začínaš so svetom sociálnych sietí a chceš sa v nich lepšie zorientovať? To všetko ti prinesie kurz 4S, v ktorom môžeš počítať aj s mojou podporou.