Ahoj, volám sa Maťa a pred časom som na tom bola veľmi podobne!

 

 

 

Už je tomu viac ako rok, čo som skončila s pôvodným podnikaním a začala som si plniť svoje sny. Najskôr prostredníctvom písania cestovateľského blogu a neskôr som sa rozhodla opäť vrátiť k tomu čo som vyštudovala a aj pomocou sociálnych sietí pomáhať iným rásť. A zároveň žiť ich sny.

Do môjho života , aj vďaka Instagramu, prišli úžasní ľudia, ktorí mi otvorili zase ďalšie dvere, bližšie k môjmu snu. Potom prišiel nápad, že si urobím kurz kouča a môj život nabral úplne iný rozmer.

Sama viem, aké ťažké je získať si sledovateľov a hlavne ich premeniť na klientov. Do kurzu 4S – Skvelý svet sociálnych sietí som zhrnula všetko čo som sa na mojej ceste naučila. Preto verím, že moje skúsenosti pomôžu ďalším ľuďom.

Čo všetko ťa naučím?

Pre koho je určený tento kurz?

O čom sú jednotlivé moduly a čo všetko je súčasťou balíka?

Vstupom do kurzu získaš všetky moje kurzy, ktoré som doteraz vytvorila a omnoho viac. Získaš:

Kurz 4S
Canva pre začiatočníkov
Tvorím reels
Sprievodca #-mi
2 konzultácie so mnou

Referencie od absolventov kurzu 4S

Kurz 4S - skvelý svet sociálnych sietí je úžasným uľahčením prenikania do sociálnych sietí. Na začiatku môjho podnikania mi to prišlo veľmi zahlcujúce, ale tento kurz a informácie, ktoré v ňom sú mi to výrazne uľahčujú a pomáhajú mi prenikať do tejto vedy. 🙂 Lebo pre mňa to je celá veda. 🙂 Páči sa mi ako prehľadne, jednoducho a jasne je kurz spracovaný. A dokonca ma aj motivoval, konečne si sadnúť a vytvoriť si komunikačný plán, s ktorým prokrastinujem už dlhšiu dobu. Ďakujem a kurz odporúčam každému, nielen koučom, ktorí chcú preniknúť do sveta sociálnych sietí.
Katarína Ožvoldová
koučka
Petra Trnková
Podnikaní pro ženy
V kurze sa mi páčilo, ako je plynule prepletená teória s praxou. Je to i vďaka prepájaniu textov a videí. Takže či už radšej čítate alebo pozeráte videá, každý si príde na svoje. Martina vám svojim príjemným hlasom jasne a zrozumiteľne všetko vysvetlí.
Zuzana Petruľáková
www.spokojnamamina.sk
balloon, comment, thoughts

Posledná otázka, ktorá ťa asi zaujíma najviac je cena tohto balíčku, že?

CENA KURZU

307 €